Zabıta’dan Fırınlara Gramaj Denetimi
Erzincan Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri Simit, Poğaça, Börek vb. gibi unlu mamuller üretimi yapan iş yerlerinde gramaj, hijyen ve ruhsat denetimleri yaptı.
Zabıta tarafından Erzincan Belediyesinin sorumluluk alanı içerisinde yer alan, Unlu Mamuller üretimi yapan 13 iş yerinde gramaj, hijyen ve ruhsat denetimleri yapıldı.
Yapılan denetimler sonucunda bazı iş yerlerinde belirtilen gramaja uyulmadığı tespit edildi. 299 adet gramajı eksik ürüne el konularak tutanak tutuldu.
Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler düzenli olarak edilecektir denildi.
Zabıta tarafından Erzincan Belediyesinin sorumluluk alanı içerisinde yer alan, Unlu Mamuller üretimi yapan 13 iş yerinde gramaj, hijyen ve ruhsat denetimleri yapıldı.
Yapılan denetimler sonucunda bazı iş yerlerinde belirtilen gramaja uyulmadığı tespit edildi. 299 adet gramajı eksik ürüne el konularak tutanak tutuldu.
Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan denetimler düzenli olarak edilecektir denildi.
Benzer Haberler
“Soykırıma Alkış Tutanlar Hesap Verecek”
Erzincan’da Bedelli Erler Yemin Etti
Erzincan’da Aronya Üretimine İlgi Artıyor
Erzincan TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Avukatlar Adli Tatile Merhaba Pikniğinde Buluştu
Erzincan Yaz Konserleri Kapsamında Güler Duman Konseri Düzenlendi
“Siyonist Türk Vatandaşları Derhal Yargılansın”
AK Parti Erzincan’da Yeni Yönetimini Belirledi