Tercan'da kaybolan adamın cesedi, Fırat Nehri'nde balıkçılar tarafından bulundu
Erzincan’ın Tercan ilçesinde ikamet eden ve birkaç gündür kendisinden haber alınamayan Adem Gündoğdu’nun (60) cesedi Elazığ’ın Keban ilçesinde Fırat Nehrinde bulundu.
Alınan bilgiye göre, Tercan’da yaşayan Adem Gündoğdu’dan yakınları birkaç gündür haber alamadı. Durumu jandarmaya haber vererek kayıp olduğunu bildirdiler. Elazığ’ın Keban ilçesi Zırki bölgesi Akçatepe köyü yakınlarında da, Fırat Nehri üzerinde, balıkçılık faaliyeti gerçekleştiren işçiler tarafından su üzerinde hareketsiz şekilde yatan bir kişi fark edildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan müdahalenin ardından şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. İlk incelemelere göre cesedin, 60 yaşındaki Adem Gündoğdu’ya ait olduğu belirlendi.
Olayla ilgili geniş çapta inceleme başlatıldı. İHA
Benzer Haberler
Evliya Çelebi'nin Övgüyle Bahsettiği Alan: 3 Bin Yıldır Su Ekip Tuz Üretiyorlar
Karanlık Kanyon Nikah Akdine Şahitlik Etti
Refahiye’de Trafik Kazası: Komiser Ve Annesi Kazada Hayatını Kaybetti
Kemaliye’de Esnaf İle Toplantı Gerçekleştirildi
Sağanak Yağış Tercan’da Sel, Su Baskınlarına Neden Oldu
Kemaliye’de Sağanak Ve Dolu Yağışı Etkili Oldu
Kemaliye'de Tır Devrildi: 1 Yaralı
Erzincan'ın En Güzel İlçesi Kemaliye Oldu