Telefon
WhatsApp
Ses Sanatçısı Ferdi Kaya, Erzincan’ı Temsil Ediyor, Erzincan’ı Tanıtıyor

Erzincanlı ses sanatçısı Ferdi Kaya son seslendirdiği şarkısı ve yaz sezonun da gerçekleştireceği programlar ile ilgili olarak açıklama yaptı.

 

Erzincanlı ses sanatçısı Ferdi Kaya mesleğini en iyi şekilde icra etmek ve Erzincan’ı en iyi şekilde temsil edebilmek adına İstanbul’da ikamet ettiğini fakat ağırlıklı olarak yaz aylarında turistik bölgelerde sahne aldığını belirtti.

 

Sesinin ve Fiziki görüntüsünün Ferdi Tayfur’a benzerliğinden dolayı çok fazla ilgi gördüğünü ifade eden Ferdi Kaya; “ Özellikle Ferdi Tayfur abime çok teşekkür ederim. Kendisinin onayı ile ona ait şarkıları seslendiriyorum, aynı zaman da Ferdi abinin gençlik yıllarına ait reklamlarda da rol aldığını belirtti.

 

Erzincan’dan asla kopmadığını belirten Sanatçı Ferdi kaya, özellikle Erzincan’ın turistik alanlarından Çağlayan Şelalesi, Ekşi su, Esentepe, gibi güzel yerlerini, ilçelerini her gittiğim yerde anlatıyorum ve herkesi bu güzel yerleri görmeye davet ediyorum” dedi.

 

Arabesk ve fantezi türü müzikle yaklaşık 27 yıldır uğraştığını ifade eden Kaya, her nerede program yaparsam yapayım ben her zaman Erzincanlı Ferdi Kaya olarak kendimi tanıtıyorum. Erzincan’ı temsil ettiğimi belirtiyorum. Yurt dışından yeni döndüm. En son seslendirdiğim “Kendime hayrım yok” şarkısının çok tuttuğunu ve Erzincan’a armağan ettiğini söyledi.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!