Refahiye Belediyesinden Toplu İş Sözleşmesi
Refahiye Belediyesi ve Hizmet- İş Sendikasına üye personeller arasında toplu iş sözleşmesi İmzandı. Belediye ve sendika arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi ile belediye çalışanlarının yüzleri güldü.
Erzincan Hizmet- İş Sendikası Şube Başkanı Harun Mutlu ile Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı arasında imzalanan toplu iş sözleşmesinde sendikaya üye Belediye personeline %100 zam yapılırken, Sosyal haklar hariç, taban yevmiyeleri 600 TL iken 1.200 TL olarak belirledi.
Belediye Başkanı Çakmak Paçacı; “Çalışma arkadaşlarımızın sergiledikleri özverili ve başarı çalışmalarının karşılığını vermeye çalışarak ücretlerinde iyileştirme yaptık. Her zaman çalışma arkadaşlarımızın menfaatlerini gözeterek günlük ücretlerinde sosyal hakları hariç taban ücretlerinde %100 zam yaparak refah bir yaşam sürdürmelerini amaçladık. Yapılan zammın çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor bu süreçte Hizmet-İş Sendikası Başkanı Sayın Harun Mutlu’ya ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.
Benzer Haberler
Evliya Çelebi'nin Övgüyle Bahsettiği Alan: 3 Bin Yıldır Su Ekip Tuz Üretiyorlar
Karanlık Kanyon Nikah Akdine Şahitlik Etti
Refahiye’de Trafik Kazası: Komiser Ve Annesi Kazada Hayatını Kaybetti
Kemaliye’de Esnaf İle Toplantı Gerçekleştirildi
Sağanak Yağış Tercan’da Sel, Su Baskınlarına Neden Oldu
Kemaliye’de Sağanak Ve Dolu Yağışı Etkili Oldu
Kemaliye'de Tır Devrildi: 1 Yaralı
Erzincan'ın En Güzel İlçesi Kemaliye Oldu