Refahiye Belediye Başkanı Fatih Kök Göreve Başladı
31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Erzincan’ın Refahiye İlçesi Belediye Başkanı seçilen Fatih Kök mazbatasını alarak görevine başladı.
31 Mart Pazar günü yapılan seçimlerde Büyük Birlik Partisi adına seçime girerek oyların yüzde 50,04’ünü alarak Belediye başkanı seçilen Fatih Kök İlçe seçim kurulundan mazbatasını alarak görevine fiilen başladı.
Belediye Başkanı Fatih Kök ve Belediye Meclis Üyeleri Belediye önünde vatandaşların coşkulu karşılaması, kurban kesimi ve dualar eşliğinde belediyeye giriş yaparak tebrikleri kabul etti.
Benzer Haberler
Evliya Çelebi'nin Övgüyle Bahsettiği Alan: 3 Bin Yıldır Su Ekip Tuz Üretiyorlar
Karanlık Kanyon Nikah Akdine Şahitlik Etti
Refahiye’de Trafik Kazası: Komiser Ve Annesi Kazada Hayatını Kaybetti
Kemaliye’de Esnaf İle Toplantı Gerçekleştirildi
Sağanak Yağış Tercan’da Sel, Su Baskınlarına Neden Oldu
Kemaliye’de Sağanak Ve Dolu Yağışı Etkili Oldu
Kemaliye'de Tır Devrildi: 1 Yaralı
Erzincan'ın En Güzel İlçesi Kemaliye Oldu