Polis Teşkilatının 179. Yılı Erzincan’da Kutlandı
Erzincan’da, Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni düzenlendi.
Erzincan Belediyesi önünde düzenlenen tören; İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür vekili Yafez Urgancı, emniyet müdür yardımcıları, birim amirleri, Erzincan Emniyet Müdürlüğü personeli ve Erzincan Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelinin katılımı ile Atatürk Anıtına çelenk sunularak saygı duruşu ve İstiklal Marşı'ndan sonra sona erdi.
Daha sonra Garnizon ve Polis şehitliğinde Kuran-ı Kerim okunarak dualarla Aziz şehitler yâd edildi. Hatim duası akabinde, şehitlerin kabirlerine karanfiller bırakıldı.
İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, “Başta şehitlerimiz olmak üzere hakka yürüyen meslektaşlarımıza Allah'tan rahmet, gazi ve emekli polislerimize hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler dileriz.” dedi. İHA
Benzer Haberler
“Soykırıma Alkış Tutanlar Hesap Verecek”
Erzincan’da Bedelli Erler Yemin Etti
Erzincan’da Aronya Üretimine İlgi Artıyor
Erzincan TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Avukatlar Adli Tatile Merhaba Pikniğinde Buluştu
Erzincan Yaz Konserleri Kapsamında Güler Duman Konseri Düzenlendi
“Siyonist Türk Vatandaşları Derhal Yargılansın”
AK Parti Erzincan’da Yeni Yönetimini Belirledi