Telefon
WhatsApp
Özyurt, Sadece Cumhur İttifakımız Var

AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt, Erzincan Merkez’de Cumhur ittifakına, İl Genel Meclisi’nde ve İlçe Belediyelerinde AK PARTİ ye destek çağrısında bulundu.

AK Parti Erzincan İl Başkanı Özyurt, basın açıklamasında:  “Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile 28 Aralık 2023 tarihinde Erzincan Belediye Başkan Adayı  olarak Cumhur İttifakının Adayı Mevcut Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun açıklanmıştır.

SADECE CUMHUR İTTİFAKIMIZ VAR

Bizlerin AK Parti teşkilatları olarak Erzincan Merkez’de AK Kadrolar olarak bizler mensubu olduğumuz partimize sadakat göstererek Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İttifak ortağımız Sayın Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz hain darbe girişiminde kurdukları ittifak ruhuyla hareket edeceğiz.

Bizler AK Parti Teşkilatı olarak Erzincan’ımızın her mahallesinde, her  sokağında tüm kademelerimiz ile seçim çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Erzincan’da Cumhur İttifakı Adayımız Sayın Bekir Aksun’un rekor bir oy ile seçilmesini sağlamak için var gücümüz ile çalışarak Erzincan’da tarih yazacağız.

Bizler ile organik bağı kalmayan AK Parti siyaseti üzerine,  kendi  siyasetini inşa etmeye çalışanlar  ve  bugün adaylığını açıklayan bağımsız belediye başkan adayının da bugün itibari ile AK Partimiz ile herhangi bir bağı kalmamıştır. Tüm hemşehrilerimize saygı ile duyurulur.

Vatandaşlarımızı Erzincan Merkez’de Cumhur İttifakımızı desteklemeye, İl Genel Meclisi’nde ve İlçe Belediyelerimiz de ise AK Partimizi desteklemeye davet ediyorum” dedi.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!