Telefon
WhatsApp
Özarslan, Erzincan “MHP Belediyeciliği” İle Geleceğine Yön Verecektir

MHP, Erzincan’da Erzincan Belediye Başbakanlığının yanı sıra 7 ilçe ve 9 beldeyi kazanarak büyük bir başarı gösterdi. MHP il Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, Erzincan seçmenine teşekkür ederek “Erzincan “MHP Belediyeciliği” ile geleceğine yön verecektir” dedi.

31 Mart Pazar günü gerçekleşen yerel seçimleri değerlendiren Başkan Bilgehan Çağrı Özarslan şu ifadelere yer verdi;

“Teşkilatlarımız olarak birlik ve beraberlik içerisinde doksan günü aşkın bir süre beraber bir seçim kampanyası yürüttük.

Şehrimizin dört bir tarafını ilçe, ilçe Köy, köy mahalle, mahalle çalmadık kapı bırakmadan her insanımıza ulaşma gayreti içerisinde olduk, her vatandaşımızı dinledik, her ihtiyacı kaydettik.

Genel başkanımız, liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin ortaya koymuş olduğu lider ülke Türkiye vizyonunun hayata geçirebilmesi ve cumhuriyetimizin ikinci asrı Türk asrı olma idealimize omuz veren destek olan kadim şehrimizin kadirşinas insanlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

 

31 Mart 2024 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Erzincan belediyesi başta olmak üzere Tercan, Otlukbeli, Kemah, Çayırlı, İliç, Üzümlü, Mercan ve Çadırkaya Belediyelerinin yönetim kadrolarının seçiminde siz kıymetli hemşerilerimizin Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan teveccühü bizleri şereflendirmiştir. Bu nedenle her bir hemşerimize saygı, hürmet ve muhabbetlerimiz arz ederim.

Yapılan seçimlerde Erzincan genelinde halkımız tercihini Milliyetçi Hareket Partisinden yana kullanmıştır. Cumhur İttifakı ortak adayı olarak seçime giren Erzincan Merkez MHP Belediye Başkan adayımız ile birlikte altı ilçe ve iki belde de hemşerilerimiz belediyelerin yönetimini milliyetçi kadrolara emanet etmiştir. Bizler de bu emaneti en güzel şekilde muhafaza edeceğimizi, bize duyulan bu güvene layık olmak için elimizden gelen tüm çabayı harcayarak gece gündüz Aziz Türk Milletinin hizmetinde olacağımızı açıkça beyan ediyoruz, “Emanetiniz emin ellerdedir”.  Erzincanlı hemşerilerimiz “MHP Belediyeciliği”ni iyi bildikleri için daima bizlere Erzincan’a ve Türk Milleti’ne hizmet etme onuru yaşatmış, böylece Erzincan Türkiye tarihinde MHP’li belediyelerin 6.dönem itibari ile en uzun görev yaptığı il olmuştur. Bu başarı tüm teşkilatları ile Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş ülküdaşlarımıza aittir. Bu vesile ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm il, ilçeler, beldeler, KAÇEP ve Ülkü Ocakları teşkilatlarındaki üyelerimize, mahalle temsilcilerimize, ülküdaşlarımıza, gönüldaşlarımıza teşekkürlerimi arz ediyor saygılarımı sunuyorum.

Yapılan seçimlerde sandık kurullarında görev alan tüm kamu görevlilerine, sandık kurulu üyelerine, müşahitlere, güvenlik görevlilerine, il ve ilçe seçim kurullarındaki görevli personellere, seçimi yakından takip ederek bizleri haberdar eden basın mensuplarına, vel hasıl hemşerilerimizin iradesinin sandığa yansıması ve milli iradenin tecellisi için çaba gösteren herkese teşekkürlerimi sunarım.

Erzincan Merkez İlçe’de Ak Parti ile birlikte Cumhur İttifakı ortak adayımız Sayın Bekir Aksun olmuştur. Birliğin gücü ile çıktığımız bu yolda bizlerle birlikte sahada çalışan emek veren Ak Parti İl başkanına ve tüm Ak Parti teşkilatlarına da ayrı ayrı teşekkürlerimi arz ederim.

An itibari ile seçilen tüm belediye başkanlarımız Aziz Türk Milleti’ne hizmet için çalışmaya başlamıştır. Türkiye Yüzyılı vizyonu çerçevesinde amacımız Erzincan’ın kaynaklarını en etkili ve etkin bir şekilde değerlendirerek yine halkın hizmetine adil bir şekilde sunmaktır. Daha yaşanabilir, ekonomisi istikrarlı, eskilerin deyimi ile dört başı mamur geleceğin modern kentlerini inşa etmek temel amacımızdır. Bilimin ışığında, teknolojik imkanlar dahilinde, vatandaşımızın hizmet talebine en kısa zamanda, en etkin maliyetlerle en iyi imkanı sunmak için tüm parti teşkilatlarımız seferber olacaktır. Erzincan “MHP Belediyeciliği” ile geleceğine yön verecektir.

 

Bu vesile ile belediyelerin yönetimini MHP kadrolarına emanet eden hemşerilerimize tekrar teşekkür ediyor, oy veren vermeyen tüm hemşerilerime saygı sevgi ve hürmetlerimi arz ediyorum.” Dedi.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!