Telefon
WhatsApp
Öğrenciler “Suçtan Korunma Yöntemleri” Hakkında Bilgilendiriliyor

2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi faaliyetleri kapsamında il merkezi Polis sorumluluk bölgesinde bulunan ilk ve ortaöğretim okullarında;

Kişisel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Trafik Güvenliği, Hırsızlık ve Dolandırıcılık, konularında Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde planlanan eğitimler kapsamında, Asayiş Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünün katılımıyla;

Şehit Astsubay Uğur Fetih Özdemir Ortaokulu'nda 80 öğrenciye, TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde 120 öğrenciye, toplam 200 öğrenci ve öğretmenlere bilgilendirme yapıldı.

Ayrıca Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Resmi Sosyal Medya Hesapları Tanıtım Broşürleri, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan KURT'un velilere mektubu ve dolandırıcılık broşürü dağıtıldı.

 

Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt; “geleceğimizin teminatı ve mimarı olan Çocuklarımızı Suçtan Korunma Yöntemleri Hakkında Bilgilendirmeye Devam Ediyoruz. İstiyoruz ki çocuklarımız daha güvenli ortamlarda hayatlarını ve eğitimlerini sürdürsün, bunun için görevimizin başındayız. Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız.” Dedi.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!