Telefon
WhatsApp
Lütfü Yakut Üzümlü’de Seçim Çalışmalarına Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Üzümlü Belediye Başkan adayı Lütfü Yakut, seçim çalışmalarına hız verirken sokak sokak gezdiği ilçe seçmeninden destek istedi.

Seçim çalışmalarını değerlendiren Başkan Adayı Lütfü Yakut yaptığı değerlendirmelerde şu ifadelere yer verdi; “Üretken belediyecilik, birlikte yönetim anlayışı ile güzel ilçemiz Üzümlü için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyduk, Üzümlü'lü hemşehrilerimizin önce dualarını sonrada desteklerini bekliyorum dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Üzümlü Belediye Başkan adayı Lütfü Yakut, adaylık süreci ile ilgili bir açıklama yaptı. Yakut, açıklamasında şu ifadelere verdi; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin Olurlarıyla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Üzümlü Belediye Başkan adaylığımız kesinleşmiştir.

 Bu vesileyle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendiye Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Beyefendiye Partimizin Yetkili Kurullarına MHP Erzincan İl Başkanlığımıza Üzümlü İlçe Başkanlığımıza dua ve destekleri ile hep yanımızda olan dava arkadaşlarımıza ve çok kıymetli Üzümlü'lü Hemşehrilerimize çok teşekkür ediyor adaylığımızın hem Üzümlü' müze hem de teşkilatımıza hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.

 

“ÖNCE DUA SONRA DESTEK BEKLİYORUM”

Üretken belediyecilik, birlikte yönetim anlayışı ile güzel ilçemiz Üzümlü için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyup kendi dinamiklerini harekete geçiren ortak akıl ile karar alan bir belediyecilik anlayışını ortaya koyarak burada doğmuş burada doymuş burada yaşamış ömrü vefa ettiği sürece de burada yaşayacak bir kardeşiniz olarak bugün huzurunuza çıktım tüm Üzümlü'lü Hemşehrilerimizin önce dualarını sonrada Desteklerini bekliyor saygılar sunuyorum iyi ki varsınız” diye açıklamada bulundu.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!