Telefon
WhatsApp
Kemah Belediyesi Çalışanlarına Yüzde 40 Zam Yaptı
300 X 250 Reklam Alanı

Kemah Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ek protokoller Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Harun Mutlu ile Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan arasında imzalandı.

 

Emeği geçenlere teşekkür eden Şube Başkanı Mutlu; “Bugün belediyemizle geldiğimiz aşama karşılıklı güven ve iş barışının bir sonucudur. Üyelerimizin hakları ve belediyemizin imkânlarını aynı paydada buluşturmak için mücadele ettik ve hep birlikte başardık. Hayırlı olsun.” İfadelerine yer verdi.

 

Ek protokolle Kemah Belediyesi bünyesindeki çalışanların ücretlerine yüzde 40 oranında zam yapıldı. Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, çalışanları enflasyona ezdirmemek için emekçiyi memnun edecek kararlar almayı sürdüreceklerini söyledi.

Tüm mesai arkadaşlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Aslan, "İlçemizi ileriye taşımak için mücadele ediyoruz. Personelimizi enflasyona ezdirmemek için elimizi taşın altına koyduk. Siz varsanız biz varız, siz olmasanız hizmet olmaz." dedi.

Hak-İş ile yapılan ek protokolle belediyemiz bünyesinde çalışan personelimizi enflasyona ezdirmemek amacıyla tüm personelimizin taban yevmi yelerine yüzde 40 oranında zam gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Aslan, ek protokol tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun." diye konuştu.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Erzincan Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150