Telefon
WhatsApp
Hor Hor: Sıcak Suyuyla Şifa Arayanların Adresi

Erzincan Merkeze 10 km uzaklıkta bulunan ve cilt hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığa iyi gelen jeotermal kaplıcalar sıcak suyuyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Erzincan Belediyesi Jeotermal Kaplıca Tesisleri şifalı suyuyla, şehir dışından ziyaretçileriyle bölgenin en çok tercih edilen turizm alanlarının başında geliyor.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Jeotermal kaplıcalar, odalarında 470x380 cm ebatlarında termal havuzu, soyunma odası, duş ve tuvaleti ile doğadan gelen sağlığı misafirlerine sunuyor. Son teknolojinin kullanıldığı havuzlarda ki su her kullanımda değişirken, 33 derece olan su sıcaklığı güneş enerjisi yardımıyla yaklaşık 40 dereceye yükseltiliyor.

Havuzlarda her kullanım için dezenfeksiyon işlemi yapılarak yeni gelen misafirlere hazırlanıyor. Sabah 09.00 akşam 22.00 saatlerinde açık olan ve haftanın 7 günü faaliyet gösteren jeotermal kaplıcalarda, Hijyen kuralları uygulanarak hizmet veriliyor.

Tesislerden faydalanmak isteyenler  (0446) 231 44 24 – 231 44 25 numaralı telefonlardan rezervasyon yaptırması yeterli oluyor.

 

 

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!