Erzincan Emniyet Müdürlüğü Futbol Turnuvası Düzenledi
Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında; Erzincan Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimler tarafından oluşturulan 32 takım ve 450 personel futbol turnuvasında buluştu.
Final Müsabakasında Çevik Kuvvet ve Özel Harekât Şube Müdürlüğü takımları karşılaştı.
Çekişmeli geçen Final Müsabakasını, penaltı vuruşları sonunda Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü takımı kazandı.
Turnuvayı kazanan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü takımına kupasını Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt takdim etti ayrıca, dereceye giren diğer takımlara İl Emniyet Müdür Yardımcıları tarafından kupaları verildi.
İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, “Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan teşkilatımızın kuruluşunun 179. Yılı münasebetiyle, futbol turnuvasına katılım gösteren tüm personele teşekkür ederim, Teşkilatımızın kuruluşunun 179. yılı kutlu olsun.” Dedi.
Benzer Haberler
“Soykırıma Alkış Tutanlar Hesap Verecek”
Erzincan’da Bedelli Erler Yemin Etti
Erzincan’da Aronya Üretimine İlgi Artıyor
Erzincan TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Avukatlar Adli Tatile Merhaba Pikniğinde Buluştu
Erzincan Yaz Konserleri Kapsamında Güler Duman Konseri Düzenlendi
“Siyonist Türk Vatandaşları Derhal Yargılansın”
AK Parti Erzincan’da Yeni Yönetimini Belirledi