Erzincan’da 2. BEKİR AKSUN Dönemi
Erzincan'da Cumhur İttifakı'nın ortak adayı Bekir Aksun, kesin olmayan sonuçlara göre oyların %44.74’ünü alarak 2. Kez Erzincan Belediye Başkanı olarak seçildi.
Erzincan’da seçim sonuçları merak ediliyordu. Erzincan’da seçim yarışında resmi olmayan sonuçlara göre kimin kazandığı YSK’nın seçim yasaklarını kaldırmasıyla birlikte büyük oranda netleşti. 341 sandıkta yaklaşık 103 bin 475 seçmen oy kullandı, kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakının Belediye Başkan adayı ve mevcut belediye başkanı Bekir Aksun ipi önde göğüsledi. Aksun, oyların %44.74’ünü alarak 2. kez halkın büyük bir oranda teveccühünü kazandı. MHP ve AK Partiye gönül veren vatandaşlar kentte konvoy yaparak zaferi kutladı.
Belediye Başkanı Bekir Aksun’dan yapılan ilk açıklamada; “resmi olmamakla birlikte seçim sonuçlarını şehrimize ülkemize hayırlı olmasını yüce Allah'tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
Benzer Haberler
“Soykırıma Alkış Tutanlar Hesap Verecek”
Erzincan’da Bedelli Erler Yemin Etti
Erzincan’da Aronya Üretimine İlgi Artıyor
Erzincan TMO Buğday Alımına Devam Ediyor
Avukatlar Adli Tatile Merhaba Pikniğinde Buluştu
Erzincan Yaz Konserleri Kapsamında Güler Duman Konseri Düzenlendi
“Siyonist Türk Vatandaşları Derhal Yargılansın”
AK Parti Erzincan’da Yeni Yönetimini Belirledi