Telefon
WhatsApp
Erzincan  Belediyesi Yeni Dönem İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

31 Mart'taki Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası ilk toplantısını, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun başkanlığında gerçekleştirdi.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un başkanlığında, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından, Belediye Meclisinin ilk toplantısı, Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyelerinin katılımları ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan toplantıda Belediye Başkanı Bekir Aksun yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; “Çok değerli Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, öncelikle 31 Mart 2024 tarihinde yapılan seçim neticesinde halkımızın onayı ile bugün meclisimiz siz değerli 31 üyemizden müteşekkil olarak görevimize başlamış bulunmaktayız.

Hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Erzincan Kardeşliğin Şehri, bir önceki dönemde 5 yıllık süre içerisinde bütün Belediye Meclis Üyelerimiz şehrimizin çıkarı için katkıda bulundular.  İnşallah bu 2’nci dönemde de birlikte şehrimize oluşturabileceğimiz katma değerleri hep birlikte planlayıp ve projelerimizi birlikte inşa etmiş olacağız. Şimdiden hayırlı çalışmalar diliyorum.

Erzincan’ımızın hayrına olan her şeyde işbirliği yapacağız. Onun içinde birinin diğerinden, birimizin ötekisinden bir farkı yoktur. Hepimiz halkın iradesiyle buradayız. Herkesin konuşan bir meclis, öneride bulunan, tekliflerini getiren ve şehrin çıkarlarını koruyabilen bir meclis olarak inşallah 2’nci dönemimiz de de birlikte hareket etmiş olacağız.

Şimdiden başarılar diliyorum, hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!