Telefon
WhatsApp
EBYÜ Eğitim Fakültesi İle MEM Arasında ‘Eğitimde İşbirliği’ Protokolü İmzalandı

EBYÜ Eğitim Fakültesi Dekanlık Makamında gerçekleşen ''Eğitimde İş Birliği'' yapılmasına ilişkin protokol imza törenine; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mücahit Kağan ve İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal katıldı. İşbirliği protokolü imza töreninde Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Erdem Yavuz ve Doç. Dr. Alper Kaşkaya'da hazır bulundu.

İmzalanan protokolle kurulan iş birliği sayesinde, Erzincan il sınırları içerisinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi eğitim kurumlarında eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen alanlarda, planlı çalışmalar yürütülerek, özellikle öğrencilerin kendini gerçekleştirmesi ve değer hanelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırıcı mahiyette çalışmalar yapılacak.

Hazırlık ve Yetiştirme Kursları, Etütler ve Ders Dışı Destek Hizmetleri, Araştırma ve Yayın Çalışmaları, Projelendirme Çalışmaları ve Bilimsel Organizasyonlar, Üniversite Veri Tabanlarının ve Kütüphanesinin Kullanıma Açılması, Tam Yıl Süreli Staj Uygulaması, Mesleki Rehberlik, Öğretmen ve Öğretim Üyesi / Görevlisi Hareketliliği, Kısa Süreli Eğitimler, Sertifika Programları, Kariyer Geliştirmeye Yönelik Eğitimler, Tez Çalışmalarının Erzincan İlindeki Eğitim Kurumlarına Yönlendirilmesi, Sosyal Medya ve İletişim Çalışmaları, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler, Okul Kulübü - Üniversite Kulübü/Toplulukları İş Birliği, Ortak Fiziki Mekânların Kullanılması ve Çalışmaların Sahnelenmesi gibi Eğitimde bölgesel düzeydeki faaliyet alanlarındaki sorunların çözümü ve bu alanlardaki işbirliği için gerçekleştirilen bu protokol sayesinde, eğitim camialarının daha da motive olmasının sağlanacağı taraflar tarafından dile getirildi. 

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!