Dr. Altay Cem Meriç, Lise Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
Dr. Altay Cem Meriç Erzincan Gülâbibey Diyanet Gençlik Merkezinde lise öğrencileriyle bir araya geldi.
Gülabibey Gençlik Hizmetleri Koordinatörlüğü'nün tertip ettiği öğrenci buluşmalarının konuğu, videoları internette çok tıklanan ve yüzlerce video çekerek takipçilerine mesajlar veren, sorularını cevaplayan Dr. Altay Cem Meriç oldu.
Dinleyicilerden gelen çok sayıda soruyu cevaplandıran Dr. Altay Cem Meriç, Gençlerle İslami konular ve güncel sorularla faydalı bir söyleşi gerçekleştiren Meriç, sorulan sorulara verdiği doyurucu cevaplarla meselelere açıklık getirdi.
Erzincan il müftülüğü gençlik hizmetlerinin imkânlarından istifade ile dolu dolu bir programın icrasına vesile olan liseli gençler, yapılan söyleşi, buluşma ve ikramlar dolayısıyla emeği geçenlere teşekkürlerini dile getirdiler.
Benzer Haberler
İşliyen’den 4-6 Yaş Kuran Kursuna Ziyaret
Kurumsal Akreditasyon Raporu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
LGS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı: Öğrencilerin Yüzde 96.21'i Tercihlerine Yerleşti
"Köyümde 3 Gün" Projesi Devam Ediyor
Tır Sürücüsü Yanmaktan Son Anda Kurtuldu
13 Yaşında Kur’an-ı Kerimi Bir Günde Ezbere Hatmetti
MEB "Tercih Süreci Ebeveyn Kılavuzu" Hazırladı
Erzincan’da Trafik Kazası: 7 Yaralı