“Birbirimize Candan Bağlıyız” Kampanyasına Jandarmadan Destek
“Birbirimize Candan Bağlıyız” sloganı ile başlatılan kan bağış kampanyasına Erzincan İl Jandarma Komutanlığı tarafından kan bağışı ile destek verdi.
Her yıl kış aylarında azalan kan stoklarını artırmak, kan bağışı hakkında toplumda farkındalık oluşturmak ve vatandaşları düzenli kan bağışına yönlendirmek amacıyla "Birbirimize candan bağlıyız" sloganıyla başlatılan ulusal kan bağışı kampanyasına destek vermek için Erzincan İl Jandarma Komutanlığı tarafından kan bağışı etkinliği düzenledi.
Kızılay tarafından başlatılan kampanyaya destek vermek, kan ve kan ürünleri stoklarına katkı sağlamak, kan bağışının önemi konusunda farkındalık yaratmak ve hastalara umut olmak amacıyla Erzincan İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen kan bağışı etkinliğinde, Jandarma personeli tarafından 53 ünite kan bağışında bulunuldu.
Erzincan Kızılay Kan Merkezi görevlileri, kampanyaya verdikleri destekten dolayı ve sürekli kan bağışı yapan bir kurum olan Erzincan İl Jandarma Komutanlığı personeline teşekkürlerini ettiler.
Benzer Haberler
Erzincan'da Kadın Girişimcilere Sorun Çözme Becerisi Eğitimi Verildi
Erzincan’da Soba Zehirlenmesi: 1 Kişi Son Anda Kurtarıldı
İliç’te 2 Maden İşçisinin Daha Cansız Bedenine Ulaşıldı
Fatih Erbakan’ın Erzincan Programı Ertelendi
KUDAKA Yönetim Kurulu Erzurum’da Toplandı
Define Aramak İçin 700 Km Yol Gidip Kaçak Kazı Yaparken Yakalandılar
Kadim Gelenek ‘TEKNE ORUCU’ Geleneği Devam Ediyor
Erzincan’da Trafik Kazası: 2 Yaralı