Telefon
WhatsApp
17 Haftadır Yenilmeyen Takım: Gençler Birliği Şavakspor

17 Haftadır yenilgi yüzü görmeyen Gençler Birliği Şavakspor bu sezon 72 Gol atarak şampiyonluğa giderken sadece kalesinde 9 gördü. Oynadığı 17 maç sonunda 47 puan toplayara liderliğini korumaya devam ediyor.

Gençler Birliği Şavakspor Teknik direktörü Engin Şimşek maç sonrası yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Öncelikle Erzincan amatör liginde top oynayan bütün arkadaşlarımıza kulüplerine başarılar diliyor onları tebrik ediyorum. Biz 17 haftadır sahalardayız güzel bir takımımız var yetenekli oyuncularımız var bizi destekleyen çok iyi bir tarafımız ve yönetimimiz var. Ben taraftarımıza ve yönetimimize yenilgisiz devam eden sporcularıma çok teşekkür ediyorum.

Dostluğu ve kardeşliği pekiştiren Spor bizlere zaman zaman da aldığı galibiyetlerle gurur yaşatıyor şu ana kadar yolunuza namağlup olarak devam ettik. Sezonun son maçlarındayız artık kazasız belasız tamamlayarak inşallah amatör ligde şampiyon olarak yolumuza devam edip daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. bizlere maddi manevi her türlü desteğini sağlayan yönetim kulübümüze taraftarımıza ve futbolcularıma da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Amatör ligde oynayan bütün arkadaşlara da başarılar diliyorum” diye konuştu.

1000 ADET KARVİZİT 600 TL

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!